SIAE Microelettronica S.p.A.

    Společnost SIAE Microelettronica byla založena v již v roce 1952 a od samého počátku se orientuje na vývoj a výrobu produktů pro bezdrátovou komunikaci. V současnosti se SIAE Microelettronica s roční produkcí převyšující 100.000 terminálů řadí do první světové pětky výrobců mikrovlnných technologií. Zaměstnává více než 1000 zaměstnanců, pouze vývojové oddělení čítá 200 odborníků. SIAE Microelettronica má zastoupení ve více než 90 zemích světa.

    Vývojové a výrobní centrum, které se nachází v italském Miláně, designuje a vyrábí PtP mikrovlnné spoje pro všechny standardní kmitočty od 4 do 80GHz. Veškerá produkce výrobce projde tímto výrobním centrem, SIAE je proto schopno garantovat vysokou kvalitu a životnost zařízení, kterou opírá o přísnou výstupní kontrolu. Umístění výrobního závodu na území EU dále zajišťuje spolehlivé logistické procesy a v neposlední řadě rychlé řešení servisních požadavků až do úrovně vývojového týmu.

    Produktové řady SIAE Microelettronica jsou designovány pro širokou škálu zákazníků po celém světě. Pokrývají jak nodální a splitová řešení, která jsou obvykle využívána zákazníky z řad mobilních operátorů a v energetice, tak mikrovlnné spoje koncepce full-outdoor využívané zpravidla ISP a systémovými integrátory. 


VanCo.cz s.r.o.

      VanCo.cz je předním hráčem v oblasti distribuce, projekce, výstavby a servisu telekomunikačních zařízení včetně návazných služeb. Od roku 1999 se VanCo profiluje jako spolehlivý partner nadnárodních telekomunikačních společností i menších firemních a koncových zákazníků.

     Z pozice největšího distributora mikrovlnných technologií se zkušenostmi z více než 10.000 realizací výrazně ovlivňuje technologické trendy na českém telekomunikačním trhu. Společnost disponuje vynikajícím zázemím strategicky umístěných poboček v Praze a Olomouci, nejmodernějším technickým vybavením a pružnou vlastní logistikou. Tým zkušených odborníků, spolu s dohledovým centrem NOC pracujícím v nepřetržitém režimu tak dokáží realizovat ty nejkomplikovanější telekomunikační projekty i poskytovat flexibilní a velmi responsivní servisní služby.

     VanCo.cz je ryze česká společnost se zdravým růstem a pevnými základy.

     Od Roku 2012 je VanCo.cz výhradním distributorem SIAE Microelettronica pro Českou a Slovenskou republiku.